fbpx

Wiosna w Hobby Sport

Group of happy children lying on green grass outdoors in spring park

Kochani! Chyba już nikt nie ma wątpliwości, że nadeszła długo oczekiwana Wiosna, a z nią nowa energia, nowe pomysły, nowe wyzwania.

Co przygotowaliśmy dla Was tej wiosny?

Szkoła nauki pływania ruszyła już na dobre. Ciągle nas przybywa i powstają nowe grupy.

Są jeszcze ostatnie wolne miejsca w grupach nauki pływania. W piątek o 19.30 ruszyła nowa grupa początkująca dla dorosłych, tam także są jeszcze miejsca. Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu.  W naszym harmonogramie pojawiły się także małe zmiany (jeśli ktoś nie dostał wiadomości sms prosimy o kontakt). Przypominamy, że zajęcia odwołujemy za pośrednictwem systemu ActiveNow.

Wiosna to także czas na nurkowanie. Marcin odkurzył już sprzęt po zimie i ustalił terminy kursów: kwiecień/maj, lipiec/sierpień i sierpień/wrzesień. Kurs składa się z części teoretycznej oraz praktycznej – na otwartych akwenach. Zapraszamy dorosłych i dzieci które skończyły 10 lat.

Jeśli komuś brakuje energii to zapraszamy na treningi. Nowością jest spinning – trening na rowerze stacjonarnym.  Magda prowadzi aquafitness  w poniedziałki o 20.00 w Hydrosferze Kietrz, natomiast Patrycja we wtorki o 19.30 w SMS Racibórz. Dla potrzebujących wyciszenia i harmonii proponujemy jogę (harmonogram na stronie).

Nowością w tym sezonie jest grupa triathlonowa. Treningi odbywają się w Kietrzu i obejmują: pływanie i spinning pod okiem Marcina, wzmacnianie i rozciąganie pod okiem Patrycji. Więcej informacji na stronie.

Patrycja rozpoczęła praktykę w charakterze trenera mentalnego. Na indywidualnych sesjach pomaga w wyznaczaniu nowych ścieżek, wyzwań oraz odnajdywaniu wewnętrznej energii. Pomaga wyznaczyć kierunek rozwoju. W ramach swojej działalności organizuje także grupowe wyjazdy weekendowe. O wszystkim będziemy informować Was za pośrednictwem Facebook oraz na naszej stronie.

Jak co roku planujemy organizację półkolonii w Kietrzu oraz obozu sportowego dla dzieci. Jak wiecie to wspaniała okazja dla wypoczynku i świetnej zabawy dla Waszych dzieci. Nie może jej zabraknąć w tym roku. O terminach poinformujemy niebawem.

Kochani wiosna to także czas dla nas. Jak wiecie jesteśmy młodym zespołem, ciągle się rozwijamy i chcemy aby nasze kompetencje były na najwyższym poziome. Dlatego musimy uczestniczyć w różnych  kursach, szkoleniach i sympozjach. Prosimy nie miejcie nam za złe jeśli zdarzy się, że odwołamy albo przełożymy zajęcia, lub w zastępstwie poprowadzi je ktoś inny. Liczymy na waszą wyrozumiałość!

Jeśli macie jakieś ciekawe pomysły, wyzwania lub spostrzeżenia prosimy kontaktujcie się z nami. Jak wiecie jesteśmy otwarci i kochamy wyzwania. Nie boimy się także krytyki. Jesteśmy z Wami i dla Was!

M.M.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych. Szczegóły znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.