fbpx

Pływanie

Naukę pływania oraz treningi pływackie prowadzimy na obiektach:

Niemowlaki

Wodna przygoda z niemowlakiem to wyjątkowy czas dla dziecka i rodzica. W czasie zajęć uczymy jak bezpiecznie czerpać radość z przebywania w wodzie.

To znakomita okazja do wspaniałej zabawy, która wspomaga rozwój psychoruchowy dziecka oraz buduje więzi, które będą mocne przez całe życie.

Pływając razem z dzieckiem budujemy jego poczucie zaufania i pewność siebie w wodzie, a przy tym świetnie się bawimy. Dziecięca radość udziela się każdemu.

Nauka pływania dzieci

Indywidualne podejście instruktora oraz nauka przez zabawę to główne założenia naszego programu. Uczymy bezpiecznych zachowań w wodzie, poprawnej techniki  ( sportowych stylów pływackich) oraz szacunku do wody.
Zajęcia z nauki pływania wspierają rozwój fizyczny  i intelektualny dziecka, zapobiegają wadom postawy, wspierają odporność. Dzięki autorskiemu Programowi 10-ciu Kroków nauczymy Twoje dziecko skutecznie i efektywnie pływać.

Nauka pływania dorośli

Czujesz lęk przed wodą? Nie potrafisz pływać ? A może chcesz poprawić technikę? Przyjdź do Nas a pomożemy Ci na każdym etapie! Nauczamy nowatorską metodą TI (totalne zanurzenie), skutecznie motywujemy, razem pokonujemy bariery. Pomagamy dorosłym na każdym etapie zaawansowania.

Pływanie korekcyjne/fizjoterapia

Ćwiczenia w wodzie są NAJBARDZIEJ  efektywną formą ruchu dla osób z wadami postawy gdyż pozycja pozioma odciąża ciało od nadmiernych obciążeń mięśni i stawów.

Zajęcia korekcyjne w wodzie  skierowane są do  osób potrafiących już  pływać, dzieci i młodzieży z wadą postawy tj.  skoliozą, wadami kończyn dolnych (płaskostopie, kolana koślawe lub szpotawe), deformacją klatki piersiowej, dystrofią mięśniową, stanami pourazowymi (złamania i zwichnięcia).

Woda jest naturalnym środowiskiem terapeutycznym, które stwarza ogromne możliwości wszechstronnego oddziaływania na funkcjonowanie organizmu człowieka.

Fizjoterapię w wodzie prowadzimy w oparciu o KONCPECJĘ HALLWICK przez instruktora-fizjoterapeutę.

Sekcja pływacka

Dla miłośników pływania i aktywnych uczniów czeka miejsce w sekcji pływackiej. Wspólne, codzienne  treningi, wyjazdy na zawody i obozy, to znakomita okazja do budowania przyjaźni i kształtowanie charakteru młodego sportowca.

Naszą misją   jest tworzenie dzieciom i młodzieży dogodnych warunków do trenowania pływania oraz dbania o ich sprawność fizyczną i zdrowie.

0
PŁYWAKÓW
0
MEDALI
0
STARTÓW

Podsumowanie roku SEKCJI

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych. Szczegóły znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.