fbpx

Nurkowanie

Odkryj Świat z nowej perspektywy i zanurz się w nim! Pokonaj swoje bariery i aktywnie przejdź przez życie.

Zacznij nurkować!

Prowadzimy kurs dla odważnych pasjonatów poszukujących nowych wyzwań. Kurs składa się z zajęć teoretycznych i praktycznych na basenie i na wodach otwartych w bazach nurkowych. Zakończony jest egzaminem i certyfikatem OWD, z możliwością zdobywania kolejnych etapów nurkowych.

Gwarantujemy moc wrażeń w doborowym towarzystwie. Organizujemy wspólne wyprawy w gronie wyjątkowych, szanujących się ludzi, polegających na sobie w każdej sytuacji.

KURSU NURKOWY PRZEZNACZONY JEST DLA DOROSŁYCH I DZIECI OD 10 ROKU ŻYCIA.

Niezdecydowanych zapraszamy na intra nurkowe – pierwsze zajęcia ze sprzętem nurkowym po wodą.

NAJBLIŻSZE KURSY

kwiecień/maj

lipiec/sierpień

sierpień/wrzesień

Nurkowanie Dla DZIECI

Zafascynowani nurkowaniem, podwodnym światem i możliwościami jakie daje nurkowanie podczas wakacyjnych podróży, postanowiliśmy zachęcać i uczyć nurkowania w formie zabawy  najmłodszych pływaków, już od 8 roku życia.

To basenowy program, składający się z 3 POZIOMÓW. Na każdym poziomie jest do zdobycia  pięciu podwodnych misji, które w formie zabaw i gier podwodnych uczą  procedur nurkowych, nazewnictwa, a także w ciekawy dla dzieci sposób zachęcają do zdobywania wiedzy nurkowej.

Poziom 1 NUREK | Poziom 2 SUPER NUREK | Poziom 3 MISTRZ NUREK

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych. Szczegóły znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.