fbpx

FITNESS

Zajęcia fitness prowadzimy na obiektach:

JOGA DYNAMICZNA | TRENING WZMACNAIJĄCY

Zajęcia jogi i treningu wzmacniającego prowadzimy na obiektach:

Osoby, które potrzebują bardziej dynamicznej praktyki jogi, skupiającej się głównie na asanach i oddechu, zapraszamy na praktykę.  Ta forma jogi dedykowana jest dla  początkujących jak i zaawansowanych w praktyce oraz sportowców. Idealna aby zregenerować ciało i umysł po ciężkim tygodniu pracy.

Zajęcia rozwijają wytrzymałość, siłę, elastyczność i balans w kolejnych fazach asan. Uczą uważnego łączenia ruchu z oddechem. Joga jest idealnym sposobem na rozruszanie ciała jak i uzupełnienie treningów w każdej dziedzinie sportu.

Harmonogram Joga:

Poniedziałek

19.15 - 20.15

Kietrz

Środa

19.45

Racibórz

Zmiana Miejsc na Nowa Epoka ul. Mariańska 22b Racibórz

AQUA FITNESS

Zajęcia aqua fitness prowadzimy na obiektach:

To forma aktywności fizycznej w wodzie dla osób w różnym wieku, o zróżnicowanym poziomie umiejętności pływackich oraz sprawności fizycznej.

Wszechstronny trening w wodzie odciąża stawy i kręgosłup oraz poprawia samopoczucie.

Trening w wodzie to  bardzo bezpieczna forma  treningu dla osób po różnych urazach, cierpiących na bóle kręgosłupa, osób z nadwagą, ludzi starszych oraz dla kobiet w ciąży.

Zajęcia idealne dla każdego entuzjasty aqua fitnessu. Idealnie sprawdzają się także jako trening uzupełniający w różnych dyscyplinach sportowych oraz rehabilitacja.

Harmonogram Aqua Fitness:

Poniedziałek

19.30 - 20.30

Iza Gladus (KIetrz)

Wtorek

19.15 - 20.00

Natalia Barnabas (H2Ostróg)

CZWARTEK

19.30 - 20.0030

Izabela Gladus (Kietrz)

Piątek

9.30 - 10.15

(Kietrz)

Spinning

Zajęcia spinning prowadzimy na obiektach:

Niezwykła przygoda rowerowa która jest nie tylko jedną z najbardziej energetycznych form aktywności, ale przede wszystkim, przynosi ogromną frajdę.

Jeździmy na specjalnych rowerach treningowych pod okiem instruktora, w rytm muzyki! Raz pod górkę, raz z górki, na stojąco na siedząco. Poprawiamy kondycję, wytrzymałość, spalamy kalorie i zawsze dojeżdżamy do celu.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych. Szczegóły znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.