fbpx

Obozy

Wypoczynek dla dzieci i młodzieży organizujemy od 10 lat, dlatego dokładnie wiemy jak ułożyć program  ferii czy wakacji , aby zadowolić wszystkich małych i dużych amatorów wielkich przygód sportowych.
Program, przewiduje aktywny wypoczynek z elementami wspierania rozwoju dziecka  czyli pracą nad: pewnością siebie,  wartościami, odwagą oraz  radzeniem sobie w trudnych sytuacja i w  stresie .

Proponujemy mnóstwo sportowych atrakcji ( pływanie, nurkowanie, taniec, sztuki walki, zajęcia z gimnastyki i jogi, gry i zabawy terenowe, gry zespołowe itp.) dzięki czemu nasi sportowcy  nie będą się nudzić a czas spędzony Z NAMI efektywnie wypełnimy.

Jednym słowem zapewnimy świetną zabawę, mnóstwo atrakcji a także profesjonalną opiekę.

Wakacyjne przygody

Górska Wataha z Hobby Sport


6.07 (środa) Trzy Kopce Wiślańskie
20.07 (środa) Babia Góra
27.07(środa) Skrzyczne
03.08 (środa) Śnieżnik

 

PAKIET 4 WYJAZDÓW 189zł/wyjazd
1 WYJAZD 219zł/wyjazd

Wakacyjne przygody

Akademia Pozytywnego Dziecka

Miejsce warsztatów – EPOKA – Miejsce Spotkań w Raciborzu, ul. Mariańska 22b.

4.07, 7.07 (obora)
18.07, 21.07
25.07, 28.07 (obora)
1.08, 4.08 (obora)

PAKIET 8 SPOTKAŃ  712zł
1 SPOTKANIE 99zł/wyjazd

WARSZTATY SPORTOWO-MOTYWACYJNE

Półkolonie na sportowo to prawdziwa specjalność HOBBY SPORT. Organizujemy je zarówno latem, kiedy zajęcia prowadzimy na świeżym powietrzu,  jak i zimą, kiedy odkrywamy nowe atrakcje sportowe.

Nauka i doskonalenie pływania, zajęcia z nurkowania, aqua fitness, trening mentalny, ogniska, wycieczki w ciekawe miejsca  – to tylko część atrakcji jakie czekają dzieci, które uczestniczą w naszych półkoloniach.

Gwarantujemy opiekę wykwalifikowanej kardy wychowawczo-instruktorskiej, ubezpieczenie oraz wyżywienie. Z nami nuda się nie uda!

Pół kolonie i obozy odwołane? Nie musi to oznaczać lata spędzonego przed telewizorem, ponieważ Wakacyjne WARSZTATY SPORTOWE przychodzą na ratunek!
Ekipa Hobby Sport podjęła się wyzwania zorganizowania warsztatów, dzięki którym Twoje dziecko spędzi czas aktywnie, a także rozwijając swoją kreatywność, pod czujnym okiem opiekunów.
Zapraszamy wszystkie dzieciaki z Raciborza i okolic od 6 do 12 roku życia! Dla osób z Kietrza , Pietrowic Wielkich będzie również zorganizowany dojazd.

AKADEMIA POZYTYWNEGO DZIECKA - edycja zimowa 2022

Koszt warsztatów:
1 dzień: 99zł

Zapisy:
☎️ Pod numerem:
+48 796 626 868
+48 790 626 868

Płatność:
🌐 Przez ActiveNow

Wakacyjna akademia kreatywności

Półkolonie sportowe rozwijające potencjał dziecka

TURNUS I    6-10.07.2020

TURNUS II  20-24.07.2020

CENA REGULARNA 549ZŁ
CENA FIRST MINUT 459ZŁ do 31.03.2020 549zł
CENA 499ZŁ do 31.05.2020 549zł

Transport z Raciborza 100zł

Obozy Sportowe

Dla dzieci w wieku 7-16 lat organizujemy latem obozy sportowe z rozwojem osobistym i treningiem mentalnym.

Nauka pływania, zajęcia z nurkowania, przeróżne formy aktywności, wycieczki w góry , zajęcia z trenerem mentalnym  oraz  wiele atrakcji. Waszego dziecka nie może tam zabraknąć!

WARSZTATY JOGA Z ROZWOJEM OSOBISTYM

Każda zmiana wymaga wyjścia poza strefę komfortu, czyli poza to, co znane, bezpieczne i satysfakcjonujące. Czasem potrzebujemy bodźca, siły zewnętrznej do działania czy zmian. Taką siłę mogą dać autorskie warsztaty łączące ćwiczenia jogi z treningiem mentalnym.

Warsztat łączy pracę z ciałem oraz trening mentalny – poszerzania świadomości, otwierania się na zmiany i rozwijania motywacji do realizacji własnych potrzeb, pragnień, celów, pracowaniem na pewnością siebie i odwagą.

Na macie i na warsztatach rozwojowych będziemy doskonalić warsztat jogiczny oraz pracować nad zmianami w sobie.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych. Szczegóły znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.