fbpx

Referencje

Dorota Konior

Hobby sport to miejsce, które polecam każdemu! Z własnego doświadczenia wiem, że dzieci uwielbiają spędzać tam czas. Nauka pływania jest dla nich rozrywką i wielką przyjemnością. Dzieci z niecierpliwością czekają, aby móc znów uczyć się w formie zabawy z profesjonalnymi instruktorami. GORĄCO POLECAM!!!

Renata Jeruzalska

Hobby Sport – to zespół niesamowitych ludzi, bogatych w doświadczenia w pracy z dziećmi i nie tylko. Mój syn uczęszcza do szkoły pływania od 4 roku życia, dziś ma 11 lat. Czy syn pracowałby z tym zespołem tak długo gdyby Ci ludzie byli przeciętni, nijacy?? Odpowiem NIE!!!! Dlaczego pracuje z Hobby Sport?? Ponieważ to grupa ludzi kierujących się pasją, miłością do tego co robią, ciężko i sumiennie pracująca by każdy trening był jedyny, niepowtarzalny i przynosił wartość dodaną. To ludzie z pasję do sportu, do pływania, do wiary we własne możliwości i możliwości innych. Taka właśnie jest szkoła Hobby Sport. Jedyna i niepowtarzalna. Polecam każdemu kto zastanawia się czy jego dziecko powinno uprawiać jakiś sport – tak powinno!! To bez wątpienia pływanie! Ale tylko i wyłącznie z tym zespołem ludzi. Patrycja, Marcin jesteście wielcy!!! Polecam

Michał Nowak

"Bardzo wysoki poziom organizacji i sposobu prowadzenia zajęć. Trenerów cechuje wysoki profesjonalizm przy życzliwym i uprzejmym podejściu do dzieci i opiekunów. TAK TRZYMAĆ !!!

Natalia Matys

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z zajęć prowadzonych przez HOBBY SPORT. Gorąco polecam uczestnictwo w takich zajęciach. Dla naszego maluszka jest to niesamowita frajda. Dzięki tym zajęciom szybciej się rozwija i nie boi się wody.Uczestniczymy w zajęciach od 3 miesiąca życia naszego Kubusia i mam nadzieję, że będziemy uczestniczyć jak najdłużej, bo naprawdę warto! Dziękujemy!"

Justyna Sobczak

"Super szkoła. Mój syn już 5 lat chętnie chodzi na zajęcia, a każde zajęcia to nowe umiejętności połączone z dobrą zabawą. Prowadzący ma świetne podejście do dzieci i potrafi odpowiednio je zmotywować aby każda lekcja zakończyła się sukcesem. Polecam w 100%'

Honorata Bondarewicz

"Zajęcia z HOBBY SPORT, to nie tylko lekcje pływania - to zaangażowanie, profesjonalizm, motywacja, zarażenie dobrą energią i przede wszystkim postępy dzieci w pływaniu. Dziękuję."

Katarzyna Podstawka

"Dzieci, w bardzo krótkim czasie oswoiły się z wodą i to zarówno na początkowym etapie, jak i w głębokim basenie. Z wielką chęcią chcą uczestniczyć w zajęciach, dodało im to odwagi i pewności siebie. A co najważniejsze uwielbiają swoją trenerkę, bo dzięki jej motywującym uwagom i zaangażowaniu oraz trosce i czułości polubili wodę i pływanie ;)"

Justyna Kania

"Zdecydowanie polecam każdemu naukę pływania w tej szkole. Trenerzy wykazują się wielkim zaangażowaniem, profesjonalnym podejściem. Zdecydowanie widać, że praca z dziećmi sprawia im dużo przyjemności i odwrotnie, dla dzieci jest to wyczekiwany czas w ciągu tygodnia."

Aneta Górska

"HOBBY SPORT tworzą ludzie zaangażowani i pełni pasji. Ich profesjonalizm przekłada się na entuzjazm i osiągnięcia uczniów. Zajęcia są zróżnicowane i odbywają się w przyjemnej atmosferze. Z pewnością będziemy kontynuować naukę pływania w kolejnych sezonach . Wielki plus za dodatkowe formy aktywności, jak aqua fitness oraz wodne urodziny. Polecam i życzę sukcesów"

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych. Szczegóły znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.