fbpx

Podwodne misje z Hobby Sport – KURSY NURKOWANIA DLA DZIECI

6 year old boy ready for scuba diving adventure

Czy myślałeś kiedykolwiek że Twoje dziecko może nauczyć się nurkować i poznać podwodny świat w łatwy i przyjemny  sposób?

Czy zdawałeś sobie sprawę z tego, że nurkowanie dla dzieci to możliwość  zdobycia  kolejnych umiejętności pływackich, które  stymulować będą ich rozwój  i  poszerzą  ich wiedzę ?

W Hobby Sport ruszamy z nowym projektem !

Zafascynowani nurkowaniem, podwodnym światem i możliwościami jakie daje nurkowanie podczas wakacyjnych podróży, postanowiliśmy zachęcać i uczyć nurkowania w formie zabawy  tych naszych najmłodszych pływaków.

W myśl zasady, że im wcześniej nauczymy dzieci danej aktywności ruchowej tym łatwiej i szybciej jest ona przyswojona ( dzieci uczą się przez zabawę w naturalny sposób) tym więcej możliwości stwarzamy dziecku do jego wszechstronnego rozwoju.

Każdy z nas chciałby oddychać pod woda jak ryba i mieć możliwość oglądania ekscytującego podwodnego świata.

Dlatego też dajemy Wam taką możliwość zarówno dzieciom,  w formie zdobywania misji podwodnych poprzez zabawę w warunkach basenowych.

O dorosłych nie zapominamy, dla Was również mamy przygotowaną specjalną ofertę. Ale o tym w kolejnym wpisie 😊.

Program dla dzieci z nurkowania na basenie obejmuje 15 specjalistycznych misji na których uczestnicy zdobywać będą umiejętności nurkowe, wiedzę na temat sprzętu do nurkowania do czego służy i jak go używać, rozwijać będą nowe pasje i zainteresowania.  Nasz młody  nurek wcielać  się będzie w poszukiwacza skarbów, konstruktora podwodnych instalacji, nurka ratownika, podwodnego fotografa czy nawigatora.

Każda Podwodna misja uczy nowego istotnego elementu w nurkowaniu rekreacyjnym i odpowiada zaliczeniu umiejętności z nurkowania na wodach basenopodobnych w pierwszej części prawdziwego kursu nurkowania (OWD) co stanowi bardzo istotną wartość w kontynuacji rozwoju w pasji nurkowej.

Do rozpoczęcia przygody z nurkowaniem zapraszamy  dzieci od 8 roku życia. Dla nas priorytetem oprócz nauki poprzez zabawę jest bezpieczeństwo podczas planowania, organizowania i prowadzenia takich szkoleń. Wszystkie zajęcia prowadzone są pod opieką profesjonalnego Instruktora  nurkowania PADI i są programem PADI Seal Team (Komando Foki).

Ruszyły zapisy na 1 edycję kursu: : „Podwodne misje z Hobby Sport” , pierwsze zajęcia rozpoczynamy 18 maja 2019

Do zobaczenia pod wodą!

MSDT PADI Instruktor Marcin Chomiczewski

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych. Szczegóły znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.