fbpx

TRENING MENTALNY. Dlaczego warto pracować nad mentalną siłą.

Patrycja Chomiczewska - trener mentalny

Wiele osób pyta mnie kim jest trener mentalny? Czy to trener od głowy? Od motywacji?
Pozwól, że odpowiem na to pytanie.

Trener mentalny to trener , którego zadaniem jest sprawić, abyś w 100% wykorzystał swój potencjał i umiejętności. Wcale nie musisz mieć dużego problemu żeby pracować mentalnie.

Ważne jest to że chcesz się rozwijać, doświadczyć czegoś nowego lub poprawić jakość swojego życia.

Treningiem mentalnym zajmuję się z 3 powodów:

  • Po pierwsze, uwielbiam pomagać ludziom i wiem, że to moje powołanie.
  • Po drugie, uprawiałam zawodowo sport przez kilkanaście lat i czuję się niespełniona jako lekkoatleta . Zabrakło mi wiedzy, a przede wszystkim osoby, która nauczyłaby mnie pewności siebie, ustalania celów i lepszego radzenia sobie ze stresem. Niestety nauczyłam się tego za późno.
  • Po trzecie, prowadzę biznes i zarządzam zespołem ludzi. Z perspektywy lat, wiem jak ważne jest mentalne budowanie zespołu. Efekty zmiany mentalnego oprogramowania przekładają się na większą sprzedaż jak i większe zadowolenie klienta.

Wierzę, że sukces w sporcie, biznesie i życiu może osiągnąć każdy, pod warunkiem, że stanie się właściwą osobą. Przede wszystkim odważną, pewną siebie i wytrwałą.

Sesje treningu mentalnego dopasowane są  indywidualnie do potrzeb osób z którymi pracuję, tak aby wzmocnić tego czego najbardziej potrzebuje dana osoba. To konkretne strategie wspierające rozwój i wewnętrzną siłę oraz dążenie do balansu w życiu, sporcie czy biznesie.

Nawet jeśli z pozoru wszystko jest dobrze, warto ciągle się rozwijać, tworzyć lepszą wersję swojego świata, związku, firmy, relacji z dziećmi, partnerem czy pracownikami. Dążyć do  wyższych wyników sportowych i biznesowych.

W treningu mentalnym pracujemy nad autentycznością, tak aby żyć w zgodzie z własnymi wartościami. Im bardziej jesteśmy  sobą, tym większe zaufanie budzimy i wiemy w jakim kierunku podążać .

Jeśli czujesz, że chciałbyś się dowiedzieć trochę więcej, skontaktuj się ze mną.

Patrycja Chomiczewska

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych. Szczegóły znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.