fbpx

10 wodnych super mocy czyli autorski program nauki pływania w Hobby Sport

Hobby_Spoert_10_wodnych_super_mocy_autorski_program_nauki_plywania

Umiejętność pływania – stosując pewne uproszczenia myślowe – jest darem życia dla wielu istnień ludzkich

E. Dybińska

Woda, uśmiech, radość , nauka pływania, rozwój, postępy taki obraz wydaje się bezsprzecznie najlepszą kombinacją w procesie nauki pływania.

Wieloletnie doświadczenie w nauce pływania  dzieci i dorosłych oraz szkolenie zawodników na szczeblu mistrzowskim skłoniło nas do stworzenia AUTORSKIEGO PROGRAMU NAUCZANIA HOBBY SPORT.

Autorski program pływania HOBBY SPORT  to narzędzie które oparte jest  na doświadczeniu, wiedzy naukowej z zakresu sportowych technik pływania, metodyki nauczania, psychologii rozwoju dzieci i dorosłych oraz treningu mentalnego.

Proponowany przez nas proces nauki pływania oparty jest na osiąganiu celów – kroków, dzięki którym wpływamy na wszechstronny rozwój młodego pływaka oraz oddziałujemy na jego zdrowie i bezpieczeństwo, a jednocześnie motywujemy dziecko do postępów  w nauce pływania.

Nasz program to również doskonała forma kontaktu z rodzicem.  Rodzic dzięki prostemu i przejrzystemu programowi  może świadomie śledzić postępy swojej pociechy.

W naszej szkole nie ma miejsca na bezcelową i nie przemyślaną naukę pływania. Każdy etap rozwoju pływak jest ukierunkowany na efektywne osiągnięcie celu oraz poprawną naukę stylów sportowych.

Czyli  jak uczymy pływać …

Program nauki pływania w HOBBY SPORT oparty jest na 10 etapach. Oto one:

Każdy etap wiąże się z opanowaniem specjalnych zadań i ćwiczeń, dzięki czemu pływak zdobywa odznakę.

I jak już zdobędziesz wszystkie 10 odznak  to HOBBY SPORT przygotowała dla takiego pływaka SUPER PREZENT.

Zapraszamy do nauki z HOBBY SPORT, szkoda tracić czas na naukę pływania w miejscu gdzie proces nauki jest przypadkowy.

 

Patrycja Chomiczewska

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych. Szczegóły znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.