FITNESS

Fitness

JOGA DYNAMICZNA | TRENING WZMACNAIJĄCY

KIETRZ | RACIBÓRZ

(Kietrz Zespół Szkół ul. Kościuszki 14 , Racibórz Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 ul J. Tuwima 1)

Osoby, które potrzebują bardziej dynamicznej praktyki jogi, skupiającej się głównie na asanach i oddechu, zapraszamy na praktykę.  Ta forma jogi dedykowana jest dla  początkujących jak i zaawansowanych w praktyce oraz sportowców. Idealna aby zregenerować ciało i umysł po ciężkim tygodniu pracy. Zajęcia rozwijają wytrzymałość, siłę, elastyczność i balans w kolejnych falach asan. Uczą uważnego łączenia ruchu z oddechem. Joga jest idealnym sposobem na rozruszanie ciała jak i uzupełnienie treningów w każdej dziedzinie sportu.

AQUA FITNESS

KIETRZ | RACIBÓRZ

(Kietrz HYDROSFERA , Racibórz H2Ostróg, Racibórz Szkoła Mistrzostwa Sportowego)

To forma aktywności fizycznej w wodzie dla osób w różnym wieku, o zróżnicowanym poziomie umiejętności pływackich oraz sprawności fizycznej.

Wszechstronny trening w wodzie odciąży stawy i kręgosłup oraz poprawi samopoczucie.

Trening w wodzie to  bardzo bezpieczna forma  treningu dla osób po różnych urazach, cierpiących na bóle kręgosłupa, osób z nadwagą, ludzi starszych oraz dla kobiet w ciąży.

Zajęcia idealne dla każdego entuzjasty aqua fitnessu. Idealnie sprawdzają się także jako trening uzupełniający w różnych dyscyplinach sportowych oraz rehabilitacja.

Spinning

KIETRZ

(Hydrosfera)

Niezwykła przygoda rowerowa która jest nie tylko jedną z najbardziej energetycznych form aktywności, ale przede wszystkim, przynosi ogromną frajdę. Jeździmy na specjalnych rowerach treningowych pod okiem instruktora, w rytm muzyki! Raz pod górkę, raz z górki, na stojąco na siedząco. Poprawiamy kondycję, wytrzymałość, spalamy kalorie i zawsze dojeżdżamy do celu.