fbpx

Wakacje w Hobby Sport

happy chid have fun on swimming pool

Kochani!
Wielkimi krokami zbliża się koniec semestru. Już dzisiaj serdecznie dziękujemy, że nam zaufaliście i przepłynęliście z nami kolejny semestr. Przypominamy o przynoszeniu indeksów pływackich (rozkładanych książeczek do zbierania naklejek po zakończonym etapie nauki).

Podsumowaniem semestru będą VIII Mistrzostwa Kietrza w Pływaniu. Na zawody zapraszamy w niedzielę 23 czerwca. Jak co roku zapowiada się wspaniała zabawa. Więcej informacji w naszych aktualnościach i u Marcina.

Przyjmujemy zgłoszenia na kolejny semestr nauki pływania –  wystarczy wysłać sms z imieniem i nazwiskiem dziecka na nr 790 626 868 lub e-mail: hobbysport.kontakt@onet.pl.

Koniec semestru oznacza WAKACJE! 

Na naszych półkoloniach zostało jeszcze kilka ostatnich miejsc. Przypominamy, że jest możliwość dowozu dzieci z Raciborza.

Dla aktywnych przygotowaliśmy wakacyjny kurs pływania. Zajęcia będą się odbywać w poniedziałki : 24.06, 01.07, 15.07, 29.07, 05.08, 12.08.
Zapisy w systemie ActiveNow lub na naszej stronie.

Jak wiecie jesteśmy otwarci na nowe pomysły i wyzwania dlatego jeśli macie jakiś ciekawy pomysł na spędzenie wakacji z HobbySport – podzielcie się nim z nami!!!

Hobby Sport Team

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych. Szczegóły znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.