fbpx

Obozy

Wypoczynek dla dzieci i młodzieży organizujemy od 10 lat, dlatego dokładnie wiemy jak ułożyć program  ferii czy wakacji , aby zadowolić wszystkich małych i dużych amatorów wielkich przygód sportowych.
Program, przewiduje aktywny wypoczynek z elementami wspierania rozwoju dziecka  czyli pracą nad: pewnością siebie,  wartościami, odwagą oraz  radzeniem sobie w trudnych sytuacja i w  stresie .

Proponujemy mnóstwo sportowych atrakcji ( pływanie, nurkowanie, taniec, sztuki walki, zajęcia z gimnastyki i jogi, gry i zabawy terenowe, gry zespołowe itp.) dzięki czemu nasi sportowcy  nie będą się nudzić a czas spędzony Z NAMI efektywnie wypełnimy.

Jednym słowem zapewnimy świetną zabawę, mnóstwo atrakcji a także profesjonalną opiekę.

Półkolonie

Półkolonie na sportowo to prawdziwa specjalność HOBBY SPORT. Organizujemy je zarówno latem, kiedy zajęcia prowadzimy na świeżym powietrzu,  jak i zimą, kiedy odkrywamy nowe atrakcje sportowe.

Nauka i doskonalenie pływania, zajęcia z nurkowania, aqua fitness, trening mentalny, ogniska, wycieczki w ciekawe miejsca  – to tylko część atrakcji jakie czekają dzieci, które uczestniczą w naszych półkoloniach.

Gwarantujemy opiekę wykwalifikowanej kardy wychowawczo-instruktorskiej, ubezpieczenie oraz wyżywienie. Z nami nuda się nie uda!

PÓLKOLONIE SPORTOWE inspiracje​

„Sport to maja pasja i motywacja”

TURNUS I    1-5.07.2019

TURNUS II  15-19.07.20019

CENA 449ZŁ

Obozy Sportowe

Dla dzieci w wieku 7-15 lat organizujemy latem obozy sportowe z rozwojem osobistym i treningiem mentalnym.

Nauka pływania, zajęcia z nurkowania, przeróżne formy aktywności, wycieczki w góry , zajęcia z trenerem mentalnym  oraz  wiele atrakcji – właśnie tak zapowiada się nasz obóz letni w Szczyrku. Waszego dziecka nie może tam zabraknąć!

OBÓZ SPORTOWY Z ROZWOJEM POTENCJAŁU U DZIECI I MŁODZIEŻY

„Mistrzostwo sportowe zaczyna się w głowie”

Wiek: 7-16 lat

Miejsce: COS SZCZYRK (www.szczyrk.cos.pl)

Data: 20-27.07.2019 

Cena:  1550zł

OBÓZ SPORTOWO-PRZYGODOWY Z ROZWOJEM POTENCJAŁU DZIECI I MŁODZIEŻY

"SPORT – przygoda i motywacja"

Wiek: 7-16 lat

Miejsce: HONDRASIK SZCZYRK (www.hondrasik.pl)

Data: 26-31.08.2019

Cena:  999zł

WARSZTATY JOGA Z ROZWOJEM OSOBISTYM

Każda zmiana wymaga wyjścia poza strefę komfortu, czyli poza to, co znane, bezpieczne i satysfakcjonujące. Czasem potrzebujemy bodźca, siły zewnętrznej do działania czy zmian. Taką siłę mogą dać autorskie warsztaty łączące ćwiczenia jogi z treningiem mentalnym.

Warsztat łączy pracę z ciałem oraz trening mentalny – poszerzania świadomości, otwierania się na zmiany i rozwijania motywacji do realizacji własnych potrzeb, pragnień, celów, pracowaniem na pewnością siebie i odwagą.

Na macie i na warsztatach rozwojowych będziemy doskonalić warsztat jogiczny oraz pracować nad zmianami w sobie.