Loading...

AKADEMIA NURKOWANIA
ZAJĘCIA I KURSY DLA DZIECI OD 8 ROKU ŻYCIA

ZAJĘCIA i KURSY DLA DZIECI OD 8 ROKU ŻYCIA

Oferowane zajęcia i kursy mają na celu zainteresować, przygotować dzieci do nurkowania jako sportu rekreacyjnego. Program zajęć podtrzymuję umiejętności nurkowe wśród dzieci, do momentu aż będą one wystarczająco dojrzałe, aby uczestniczyć w pełnym kursie nurkowym kończącym się certyfikacją.

BUBBLE MAKER POJEDYNCZE ZAJĘCIA PADI– czyli „wytwarzacz bąbelków” przeznaczony jest dla dzieci juz od 8 roku życia. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy.

 

  • Doświadczysz pierwszego oddechu pod wodą i nauczysz się zasad związanych z prawidłowym oddychaniem.
  • Pod bezpośrednim nadzorem instruktora poczujesz się jak rybka w wodzie.
  • Poznasz i nauczysz się używać sprzęt nurkowy dostosowany specjalnie dla dzieci.

 

KURS SEAL TEAM PADI – to 15 podwodnych misji, podzielonych na 3 kursy. Są to zajęcia przeznaczone dla dzieci od 8 roku życia które pragną doświadczyć nurkowania i zdobywać niezbędne umiejętności nurkowe. Cały program opiera się na wykonywaniu ćwiczeń, edukowaniu i przygotowaniu do kursu OWD w formie wielkiej ZABAWY. Czy chcesz budować podwodne bazy, wydobywać skarby, poszukiwać rzadkie przedmioty, posyłać podwodne rakiety, identyfikować ryby to właśnie zajęcia dla CIEBIE!

  • I PODSTAWOWY SEAL TEAM
  • II ZAAWANSOWANY SEAL TEAM
  • III PRO SEAL TEAM

W pierwszym etapie zajęć nurkowych, podczas pięciu misji nauczysz się zasad bezpiecznego nurkowania oraz poznasz dokładnie sprzęt nurkowy w którym będziesz nurkować. Zobaczysz jakie to proste i fascynujące doświadczenie móc oddychać pod wodą.