Loading...

AKADEMIA NURKOWANIA
KURSY DLA DZIECI OD 10 ROKU ŻYCIA I DORSŁYCH

KURSY DLA DZIECI OD 10 LAT I DOROSŁCYH

KURSU NURKOWEGO OWD PADI dla dzieci od 10 roku życia i dorosłych (stopień podstawowy) jest najpopularniejszym i najbardziej uznanym kursem dla początkujących nurków na świecie. Program tego kursu umożliwia opanowanie podstawowych umiejętności nurkowych, a po jego ukończeniu otrzymuje się uznawany na całym świecie wydany przez PADI certyfikat Open Water Diver PADI uprawniający do samodzielnego nurkowania do głębokości 18 metrów.
KURS OBEJMUJE 5 ZAJĘĆ BASENOWYCH + 4 NURKOWANIA NA WODACH OTWARTYCH
Kurs Advanced Open Water Diver pozwala zwiększyć twoją pewność siebie i budować nowe umiejętności nurkowe, dzięki czemu można czuć się bardziej komfortowo w wodzie. Jest to świetny sposób, aby nadal nurkować i uczyć się pod okiem instruktora PADI i nurkować do głębokości 30 metrów. Kurs bazuje na tym co nauczyłem się wcześniej i rozwija nowe możliwości, wprowadzając Cię w nowe obszary działalności nurkowej.
KURS OBEJMUJE: 5 specjalistycznych nurkowań m.in nocne, wrakowe, doskonała pływalność, nawigacja podwodna oraz głębokie. Kurs ten poszerza wachlarz umiejętności jak i zwiększa limit głębokości do 30 metrów.